• 1 z 6
 

Stavebnice Malý stavitel - Emoce (30 dílků) / Better Builders Emotions set (30 pc)

4 hodnocení
 

Magnetická stavebnice -  postavičky, které vyjadřují 6 odlišných emocí. Kombinuje zábavu s učením a umožňuje vašemu dítěti objevovat a vyjadřovat různé emoce. Doporučený věk 2+.

Dostupnost Na dotaz
1 399 Kč
Kód produktu 716243083068
Značka GuideCraft
Kategorie Better Builders
Položka byla vyprodána...
 

Hračka, která propojuje hru a emoce!

Tato kreativní stavebnice kombinuje zábavu s učením a umožňuje vašemu dítěti objevovat a vyjadřovat různé emoce. Skládá se z kuliček a tyčí, které představují 6 odlišných hratelných postav. Každá z těchto postaviček vyjadřuje jednu ze šesti emocí - štěstí, smutek, zlost, překvapení, zmatek a vyděšení. Díky tomu děti mají možnost se seznámit s různými emocemi a naučit se je rozpoznávat a pochopit. 

Kreativita a osobnostní rozvoj

Magnetická stavebnice - Malý stavitel Emoce přináší vašim dětem nejen možnost poznat různé emoce, ale také podporuje jejich kreativitu a individualitu. Hrací set obsahuje 3 muže a 3 ženy s vyměnitelnými účesy, což umožňuje vytvoření nových osobností a osobní spojení s postavami. Děti se mohou stát tvůrci vlastních příběhů a projevit svou fantazii.

Bezpečná zábava

Vaše dítě je na prvním místě, a proto jsme se ujistili, že naše magnetická stavebnice je plně certifikovaná a zdravotně nezávadná. Jednotlivé magnety pevně drží, ale zároveň je i dvouleté dítě dokáže od sebe oddělit. S důvěrou můžete nechat vaše dítě hrát se s touto stavebnicí, která byla navržena s ohledem na bezpečnost a zábavu.

  • Rozvíjí motorické dovednosti 
  • Seznámení s emocemi
  • Materiál: plast s magnety
  • Počet: 30 ks
  • Věk: 2+

Značka GuideCraft

Guidecraft je inovativní společnost zaměřující se na výrobu jedinečných vzdělávacích hraček. 

V Guidecraft věří, že každé dítě má jedinečný potenciál a schopnosti, které je třeba rozvíjet. Hračky slouží jako prostředek pro děti, aby si rozvíjely své dovednosti. Jejich výrobky mají pozitivní vliv na dětský vývoj a připravují je na úspěch ve světě plném výzev. GudeCraft děti učí, jak přemýšlet samostatně, spolupracovat, být kreativní a rozvíjet svou představivost. Společnost je založena na hodnotách kvality, inovace a vzdělání, které jsou základem každého výrobku, který vytváří.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: