• 1 z 6
 

Stavebnice Malý stavitel - Povolání 1 (20 dílků) / Better Builder Career People (20 pc)

3 hodnocení
 

Magnetická stavebnice - postavičky, které vyjadřují 4 odlišné povolání. Kombinuje zábavu s učením. Doporučený věk 2+.

Dostupnost Na dotaz
1 059 Kč
Kód produktu 716243083051
Značka GuideCraft
Kategorie Better Builders
Položka byla vyprodána...
 

Hračka, která propojuje hru 

Tato kreativní stavebnice kombinuje zábavu s učením a umožňuje vašemu dítěti objevit a seznámit se s povoláním kuchař, kosmonaut, lékař a farmář. Postavy žijící v našem okolí. Hlavičky a tělíčka se dají oddělit. Magnety u sebe dobře drží, avšak ne tak pevně, aby je dvouleté dítě nedokázalo od sebe oddělit. 

Bezpečná zábava

Vaše dítě je na prvním místě, a proto jsme se ujistili, že naše magnetická stavebnice je plně certifikovaná a zdravotně nezávadná. Jednotlivé magnety pevně drží, ale zároveň je i dvouleté dítě dokáže od sebe oddělit. S důvěrou můžete nechat vaše dítě hrát se s touto stavebnicí, která byla navržena s ohledem na bezpečnost a zábavu.

  • Rozvoj motorických dovednosti 
  • Zpoznávání povolání
  • Materiál: plast s magnety
  • Počet: 20 ks
  • Věk: 2+

Značka GuideCraft

Guidecraft je inovativní společnost zaměřující se na výrobu jedinečných vzdělávacích hraček. 

V Guidecraft věří, že každé dítě má jedinečný potenciál a schopnosti, které je třeba rozvíjet. Hračky slouží jako prostředek pro děti, aby si rozvíjely své dovednosti. Jejich výrobky mají pozitivní vliv na dětský vývoj a připravují je na úspěch ve světě plném výzev. GudeCraft děti učí, jak přemýšlet samostatně, spolupracovat, být kreativní a rozvíjet svou představivost. Společnost je založena na hodnotách kvality, inovace a vzdělání, které jsou základem každého výrobku, který vytváří.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: