• 1 z 2
 

Play Ball 13 cm Sloth / Míč 13 cm - Lenochod

1 hodnocení
 

Krásně ilustrovaný a texturovaný míč s motivem roztomilého Lenochoda. Dívky a chlapci ve věku 3 let a více milují kresbu, míč je jistě zaujme. Ideální je pro sport a aktivity na hřišti. 

Dostupnost Na dotaz
369 Kč
Kód produktu 12004066018
Značka Crocodile Creek
Kategorie Crocodile Creek
Položka byla vyprodána...
 

Podpořte rozvoj koordinace pohybu a soutěživosti

Hraní s míčem má příznivý vliv na rozvoj dítěte. Díky pohybu a koordinaci, které hra s míčem vyžaduje, podporuje míč rozvoj dětských schopností. Navíc, když se dítě hraje s ostatními dětmi, učí se soutěžit a spolupracovat.

Povrch s atraktivním barevným provedením a přírodní kaučukový materiál

Dětský míč od značky Crocodile Creek je vyroben z přírodního kaučuku a má strukturovaný povrch, který je snadno omyvatelný. Barevné provedení míče je velmi atraktivní, a díky tomu, že se jedná o přírodní materiál, je bezpečný pro děti.

Univerzální hračka vhodná pro děti od 3 let

Je to všestranná hračka, kterou lze použít jak venku, tak uvnitř. Může být součástí rodinných her nebo hrát s kamarády v parku. Hra s míčem je skvělou aktivitou, která udržuje děti aktivní a zábavně je stimuluje.

  • Rozvíjí koordinaci pohybů, postřeh i soutěživost
  • Pro vnitřní i venkovní použití
  • Lehce umyvatelný
  • Materiál: PVC bez obsahu ftalátů a polyesteru
  • Rozměry: 13cm
  • Věk: 3+

Značka Crocodile Creek

V Crocodile Creek věří, že krása a funkčnost by neměly být oddělené.

V Crocodile Creek je cílem vytvářet promyšlené, krásně navržené produkty pro děti v našem světě, starat se o všechny, s nimiž pracujeme, starat se o svět, ve kterém žijeme. 

Všechny výrobky splňují příslušné bezpečnostní normy a jsou testovány ve zkušebních laboratořích akreditovaných třetími stranami. Díky tomu si můžete být jisti, že výrobky Crocodile Creek, jsou pro vaše děti bezpečné.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: