• 1 z 9
 

GeoBender Cube - Nautilus

2 hodnocení
 

Puzzle v kostce a ještě k tomu magnetické. A díky spojů a pantů z kostky její majitel vytvoří více než 70 různých tvarů. Rozvíjí dětskou fantazii, jemnou motoriku, zlepšuje koncentraci a pomáhá zlepšit matematické a geomatrické znalosti. Nautilus překvapí kombinací krásných barev. 

Dostupnost Na dotaz
949 Kč
Kód produktu 0705632990551
Značka GeoBender
Kategorie GeoBender
Položka byla vyprodána...
 

GeoBender je magnetické geometrické puzzle v kostce. Každá kostka obsahuje 12 magnetických pyramid, které jsou spojeny panty. Panty umožnují kostku přetvářet do různých tvarů. Díky magnetům lze naopak kostku v jtl. tvarech uzamknout. Díky magnetům je navíc možné propojovat více kostek a vytvářet tak složitější tvary. 

Geo kostku lze díky integrovaným pantům měnit do více než 70 různých tvarů. Některé jsou pevné, jiné ohebné. Ale nečekejte něco jednoduchého. Bude to nějakou dobu trvat, než se naučíte kostku vytvarovat do všech možných tvarů. Některé vám půjdou hned, k jiným se probojujete až časem.

Varianta Nautilus má nenápadný venkovní design v hnědé barvě, při sestavování různých tvarů však překvapí. Skrývá v sobě totiž zemi, oceán a oheň.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: