• 1 z 11
 

Geoboard

2 hodnocení
 

Sada obsahuje čtyři oboustranné čtvercové desky s kruhovými a čtvercovými mřížkami. Hra rozvíjí koordinaci ruka - oko, jemné motorické dovednosti, poznávaní tvarů a vzorů. Doporučený věk 3+.

Dostupnost Na dotaz
1 159 Kč
Kód produktu 191257015210
Značka GuideCraft
Kategorie GuideCraft
Položka byla vyprodána...
 

Rozvíjejte jemné motorické dovednosti

Představujeme vám Geoboard skvělou hračku, která pomůže vašim dětem rozvíjet koordinaci ruka - oko a jemné motorické dovednosti. Sada obsahuje čtyři oboustranné čtvercové desky s kruhovými a čtvercovými mřížkami. Děti se budou muset soustředit a přesně manipulovat s gumičkami a kolíčky na desce, aby vytvořily geometrické obrazce. Tímto způsobem postupně zlepšují svoje jemné motorické schopnosti a zvyšuje se přesnost jejich pohybů.

Poznávejte tvary a vzory s Geoboard

Při hře s Geoboard se děti nejen baví, ale také se učí poznávat různé tvary a vzory. Sada obsahuje sadu různobarevných gumiček, které děti překrývají kolíky na desce a vytvářejí geometrické obrázky zobrazené na podkladových kartách. Sada obsahuje celkem 20 podkladových karet s různými vzory, které děti mohou napodobovat nebo se inspirovat při vytváření vlastních nápadů. Tímto způsobem se děti aktivně zapojují do procesu učení a rozvíjejí svou kreativitu.

Neomezená zábava a fantazie s Geoboard

Geoboard jsou nádhernou hračkou, která neomezuje dětskou fantazii. Děti mají možnost připevňovat gumičky podle vzorů na kartách, nebo se nechávat unést svou vlastní kreativitou a vytvářet jedinečné obrazce. Tímto způsobem se děti učí vyjadřovat své myšlenky a rozvíjejí svou představivost. Geoboard je ideálním způsobem, jak děti zapojit do zábavného a vzdělávacího prostředí, které podporuje jejich kognitivní a kreativní schopnosti.

  • Rozvoj koordinace ruka - oko
  • Rozvoj jemných motorických dovednosti
  • Poznávaní tvarů a vzorů _ vzorování
  • Sada obsahuje 20 podkladových, vzorových karet
  • 4 x podkladovou desku s kolíčkem s rozměrem 20 x 20 cm
  • 96 různobarevných gumiček
  • Rozměr balení: 30cm x 25cm x 15cm
  • Věk: 3+

Značka GuideCraft

Guidecraft je inovativní společnost zaměřující se na výrobu jedinečných vzdělávacích hraček. 

V Guidecraft věří, že každé dítě má jedinečný potenciál a schopnosti, které je třeba rozvíjet. Hračky slouží jako prostředek pro děti, aby si rozvíjely své dovednosti. Jejich výrobky mají pozitivní vliv na dětský vývoj a připravují je na úspěch ve světě plném výzev. GudeCraft děti učí, jak přemýšlet samostatně, spolupracovat, být kreativní a rozvíjet svou představivost. Společnost je založena na hodnotách kvality, inovace a vzdělání, které jsou základem každého výrobku, který vytváří.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: