• 1 z 5
 

Discover Puzzle Space (100 pcs) / Discover Puzzle Vesmír (100 ks)

1 hodnocení
 

Krásné podlahové 100ks puzzle z velmi pevného kartonu s motivem vesmíru, v sytých barvách s 3D figurkami. Doporučený věk 5+.

 

Dostupnost Na dotaz
749 Kč
Kód produktu 12004047012
Značka Crocodile Creek
Kategorie Klasické 100 ks Discover
Položka byla vyprodána...
 

Proč je puzzle Crocodile Creek skvělou volbou pro vaše dítě?

Puzzle Crocodile Creek je kvalitní hračka, která pomáhá rozvíjet logické myšlení a jemnou motoriku dětí. Skládání puzzle je skvělou aktivitou na zkrácení volného času a zároveň podporuje koncentraci a představivost dětí.

Procvičte s dětmi jemnou motoriku a koncentraci

Skládání puzzle není jen zábavou, ale také skvělou aktivitou pro rozvoj jemné motoriky a koncentrace. Děti se budou snažit skládat dílky do správných pozic a vyžaduje to přesnost a trpělivost. Tato hračka je také skvělou volbou pro představivost a tvůrčí myšlení.

Relaxujte s dětmi při skládání puzzle

Skládání puzzle může být také skvělou relaxační aktivitou pro děti i rodiče. Společné skládání puzzle může být příjemným způsobem, jak strávit volný čas s dětmi a současně relaxovat. Nabízené puzzle motivuje k jeho složení poutavým výsledným obrázkem a je to tak skvělá volba pro všechny, kteří hledají kvalitní a zábavnou hračku pro své děti.

Skládání puzzle pomáhá rozvíjet představivost a logické myšlení.

  • Rozvíjí jemné motorické dovednosti, koncentraci a představivost
  • Obsah balení 100 dílků a 21 3D figurek
  • průvodce (anglicky, španělsky, francouzsky, německy, holandsky)
  • Rozměry: obrázek 68cm x 91cm
  • Rozměry: dílku cca 9cm x 7,5cm
  • Materiál: tvrdý kartón
  • Věk: 5+

Značka Crocodile Creek

V Crocodile Creek věří, že krása a funkčnost by neměly být oddělené. Cílem je vytvářet promyšlené, krásně navržené produkty pro děti, starat se o všechny, s nimiž pracují, starat se o svět, ve kterém žijeme. 

Všechny výrobky splňují příslušné bezpečnostní normy a jsou testovány ve zkušebních laboratořích akreditovaných třetími stranami. Díky tomu si můžete být jisti, že výrobky Crocodile Creek, jsou pro vaše děti bezpečné.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: