• 1 z 5
 

Kouzelné malování - Den v paláci / Magic Painting - A Day at the Palace

Neohodnoceno
 

Sada na malování vodou. Praktické balení je vhodné na cesty, nebo do kavárny. Malování podporuje vývoj jemné motoriky, což je důležité pro celkový rozvoj dětí. Doporučený věk 1+.

 

Dostupnost Na dotaz
319 Kč
Kód produktu 12045043001
Značka Tiger Tribe
Kategorie Kreativní sety
Položka byla vyprodána...
 

Kouzelné malování

Sada obsahuje 4 předtištěné motivy s nádhernými obrázky a kouzelný štětec naplněný vodouKouzelné malování je založeno na jednoduchém, ale fascinujícím principu. Přibalený štětec s dávkovačem vody aktivuje bílou plochu na vybraném předtištěném listu. Stačí jemně přejít štětcem po bílé ploše a před očima se začnou objevovat skryté obrázky. 

Neomezená zábava a rozvoj

Sada Kouzelné malování nabízí pro vaše děti nekonečnou zábavu. Jakmile karty uschnou, scény se opět promění v bílou plochu a děti se mohou pustit do malování znovu a znovu! Tento cyklus umožňuje dětem objevovat nové detaily, tvořit vlastní příběhy a rozvíjet svou kreativitu. Zároveň si děti procvičí jemnou motoriku a koordinaci ruka - oko. Na zadních stranách obrázků jsou předměty, které mají děti na obrázku najít, tím si rozvíjí svůj postřeh a počítání do čtyř.

Malování na cestách

Sada Kouzelného malování je ideální pro cestování, návštěvy kaváren nebo pro odpočinkové chvíle u prarodičů. Malá velikost a snadná manipulace umožňují dětem vychutnat si tento zábavný zážitek kdykoliv a kdekoli. Nechte své děti objevit svět a rozvíjet svou kreativitu prostřednictvím interaktivního malování, které podporuje jejich jemnou motoriku a celkový rozvoj.

  • Rozvoj jemné motoriky
  • Rozvoj koordinace ruka - oko
  • Rozměry balení: 25cm x 17,8cm x 3,2cm
  • 4 ilustrace, které aktivuje voda
  • Na zadní straně úkoly k počítání 
  • 1 ks štětec s nádobou na vodu
  • Věk: 1+

Značka Tiger Tribe

Značka Tiger Tribe byla založena v roce 2007 s posláním navrhovat dárky a hračky, které využívají dětskou představivost a smysl pro zábavu. Tyto produkty jsou navrženy tak, aby podporovaly dětskou fantazii a rozvíjely jejich tvůrčí schopnosti, přinášely radost a zábavu celé rodině a pomáhaly posilovat vztahy mezi dětmi a rodiči.

Každý produkt Tiger Tribe je navržen tak, aby splňoval mezinárodní bezpečnostní normy. Všechny výrobky podléhají nejpřísnějšímu testování bezpečnosti výrobků. Tyto testy zahrnují: ASTM, EN71, ISO-8124 AS/NZS 8124 a REACH.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: