• 1 z 11
 

Magna Tiles - Clear (48 pc) / Magna Tiles - Průhledná (48 ks)

1 hodnocení
 

Magna-Tiles je magnetická stavebnice, z které děti jednoduše postaví úžasné 3D stavby: vesmírnou loď, garáž pro autíčka, zámek, pyramidu, žirafu či jinou stavbu či zvířátko. Rozvinou fantazii, procvičí motoriku, naučí se geometrické tvary a porozumí prostorovému vnímání.

Dostupnost Na dotaz
2 909 Kč
Kód produktu 12011138003
Značka Valtech
Kategorie MagnaTiles
Položka byla vyprodána...
 

Průhledné provedení stavebnice MagnaTiles se 48 ks je ideálním základem, pokud tuto stavebnici chcete vyzkoušet a váháte, zda bude vaše děti bavit.

Děti z ní postaví krásné stavby, od vesmírných raket přes různá zvířátka, menší hrady a zámky pro princezny, hangáry pro letadla či garáže pro autíčka. Navíc mohou využít podvozek pro sestavení krásného auta, s kterým si děti hezky vyhrají. Průhledná varianta navíc umožňuje stavby různě prosvěcovat a to se dětem ohromně líbí.

Verze 48 ks obsahuje:
1 podvozek na kolečkách, 1 oblouk, 2 okenní trojúhelníky, 3 velké čtverce, 10 pravoúhlých rovnoramenných trojúhelníků, 9 rovnostranných trojúhelníků, 12 menších čtverců a 6 rovno ramenných trojúhelníků, 1 čtvercový dveřní rám s průřezem, 2 nerovnoměrné tvary s kruhovým průřezem, 1 malý dveřní rám s průřezem

 

Doporučený věk od 3 let.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: