• 1 z 6
 

Jungle Animals Blocks / Dřevěné kostky - Zvířata džungle (4 ks)

Neohodnoceno
 

Dřevěné kostky - Zvířátka z džungle jsou vynikající hračkou pro rozvoj motorických dovedností dítěte, a to díky své jednoduché a přitom zábavné koncepci. Skládání a rozkládání kostek pomáhá dětem procvičovat koordinaci oka a ruky a rozvíjet jemné motorické dovednosti. Doporučený věk 1+.

 

Dostupnost Na dotaz
539 Kč
Kód produktu 5060541943698
Značka Orange Tree Toys
Kategorie Orange Tree Toys
Položka byla vyprodána...
 

Rozvoj motorických dovedností

Dřevěné kostky - Zvířata džungle jsou skvělou hračkou pro rozvoj jemných motorických dovedností vašeho dítěte. Pomáhají dětem procvičovat koordinaci oka a ruky a posilovat jejich jemnou motoriku. Děti se baví skládáním a rozkládáním kostek, což je skvělý způsob, jak posilovat jejich motorické schopnosti.

Rozpoznávání obrázků

Dřevěné kostky obsahují obrázky, které děti mohou snadno rozpoznat. Jsou skvělým způsobem, jak děti učit rozpoznávat obrázky a pojmenovávat zvířátka, nebo napodobovat jejích hlas. 

Skvělá hračka pro malé ruce

Dřevěné kostky jsou skvělou hračkou pro malé ruce. Jsou navrženy tak, aby byly snadno uchopitelné malými dětskými rukama. Děti se mohou hrát s kostkami samostatně nebo společně s ostatními dětmi, což je skvělý způsob, jak podporovat sociální interakci a rozvíjet dětskou kreativitu.

Dřevěné kostky jsou vyrobeny z kvalitního a bezpečného dřeva a jsou ideální pro děti od tří let.

  • Rozměry: balení 16,5cm x 16,5cm x 5cm
  • Materiál: dřevo
  • Věk: 3+

Značka Orange Tree Toys

Absolutní bezpečnost je prioritou výrobce Orange Tree Toys se sídlem ve Velké Británii. Všechny jejich hračky splňují evropské zkušební normy EN71 a jsou označeny značkou CE. Nákup této hračky může pomoci dětem rozvíjet motorické schopnosti, estetické cítění a kladný vztah k přírodnímu materiálu - dřevu.

Dřevěné hračky jsou tradiční a v posledních letech se stávají stále populárnější volbou pro rodiče, kteří se zajímají o ekologii a kvalitu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: