• 1 z 10
 

Kostra malá 46cm / MINI SKELETON 46CM

1 hodnocení
 

Malý model kostry je perfektní pomůckou a hračkou pro děti, které zajímá lidské tělo. Model je zmenšeninou skutečné lidské kostry. Doporučený věk 8+.

Dostupnost Na dotaz
919 Kč
Kód produktu 4893338260460
Značka EDU-TOYS
Kategorie ZNAČKY
Položka byla vyprodána...
 

Prozkoumejte tajemství lidského těla

Model malé kostry je zmenšeninou skutečné lidské kostry, která se stane fascinujícím průvodcem pro vaše dítě. Tato detailní napodobenina lidské kostry umožňuje dětem přímo na jejich pracovním stole objevit, jak na sebe jednotlivé kosti navazují. 

285A7183

Prohlubte znalosti a rozvoj vašeho dítěte

S modelem malé kostry si dítě vylepší své znalosti anatomie a rozvine svou osobnost. Tento model podporuje osobnostní, sociální a zdravotní rozvoj (PSHE) díky praktickému a zábavnému přístupu k lidskému tělu. Vaše dítě bude nadšeně zkoumat jednotlivé kosti a jejich funkce, a tím si rozšíří své vědomosti.

Užitečný model pro děti i školní třídy

Model malé kostry není jenom hračka pro děti. Je to také praktický pomocník pro učitele. V balení je zahrnut stojan, na kterém může být kostra zavěšena, což umožňuje snadnou manipulaci a prohlížení. Ve školní třídě si ji oblíbí většina žáků a prohloubí své znalosti anatomie.  "Malá kostra" je skvělým spojením zábavy a vzdělání, které přináší poznání o lidském těle.

  • Rozvoj anatomických znalostí a rozvoj zdraví PSHE (rozvoj osobnostní, sociální a zdravotní)
  • Kostra se stojanem
  • Výška cca 46 cm
  • Věk: 8+

A pokud by děti rády poznaly detailně i další části těla, můžete jim pořídit také modely torza těla s lidskými orgány, model ucha, kostru, funkční model pulsujícího srdce nebo model oka. Anebo model chrupu, ke kterému dostanou také kartáček na zuby a návod, jak správně zuby vyčistit.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: