• 1 z 6
 

Tabletop Notch Blocks - Western 132 pc. set

Neohodnoceno
 

Zlepšete dovednosti jemné motoriky a architektonického plánování při vytváření detailních, autenticky inspirovaných staveb pomocí snadno spojitelných vroubkovaných bloků. Doporučený věk od 36 měsíců.

Dostupnost Na dotaz
5 019 Kč
Kód produktu 716243061158
Značka GuideCraft
Kategorie ZNAČKY
Položka byla vyprodána...
 

Pevné plastové bloky v neutrálních barvách mají vroubkované části, které se snadno spojují a vytvářejí pevné a detailní sestavy. Pomocí přiložených žebříků a mostů mohou děti stavět různé stavby s různými vyvýšenými plošinami a překlenout přírodní prvky.

10 oboustranných inspiračních karet poskytuje obrázky příslušných východních architektonických návrhů. Sada obsahuje zakřivené speciální díly inspirované východními architekty

Materiál: Odolný plast TPE odolává hře uvnitř i venku

  • lze použít při hře s vodou, pískem, hlínou a jinými přírodními materiály


Obsahuje 10 oboustranných inspiračních karet pro další lekce a propojení s příslušnou architekturou, 132 dílků 

 Ideální pro vnitřní i venkovní hry. 

Doporučený věk 36 měsíců.

Značka GuideCraft

Guidecraft je inovativní společnost zaměřující se na výrobu jedinečných vzdělávacích hraček. 

V Guidecraft věří, že každé dítě má jedinečný potenciál a schopnosti, které je třeba rozvíjet. Hračky slouží jako prostředek pro děti, aby si rozvíjely své dovednosti. Jejich výrobky mají pozitivní vliv na dětský vývoj a připravují je na úspěch ve světě plném výzev. GudeCraft děti učí, jak přemýšlet samostatně, spolupracovat, být kreativní a rozvíjet svou představivost. Společnost je založena na hodnotách kvality, inovace a vzdělání, které jsou základem každého výrobku, který vytváří.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: