• 1 z 9
 

PUMPING HEART MODEL / Lidské srdce - srdeční tep model

Neohodnoceno
 

Funkční model pulzujícího srdce jednoduše napodobuje a učí děti, jak funguje krevní oběh v lidském těle. Krásná vzdělávací hračka pro žáky základních škol. Doporučený věk 8+.

 

Dostupnost Na dotaz
1 029 Kč
Kód produktu 4893338050191
Značka EDU-TOYS
Kategorie ZNAČKY
Položka byla vyprodána...
 

Objevte tajemství lidského srdce s funkčním modelem

Funkční model  pulzující srdce je vzdělávací hračka, která učí děti o krevním oběhu v lidském těle. Je to ideální dárek pro mladé průzkumníky. S funkčním modelem pulzujícím srdce děti nejen rozšíří své znalosti, ale také vytvoří pevný základ pro pochopení lidského těla. Zábavnou formou naučí vše o krevním oběhu a děti budou mít jedinečný zážitek.

285A1798

Učení zábavní formou

Model pulzujícího srdce je praktickou pomůckou. Pomocí malé pumpy budou děti moci sledovat barevnou tekutinu, která znázorňuje  krev (neokysličenou a okysličenou krev různých barev), jak prochází tepnami a žilami. Děti se přirozeně seznámí s tím, jak fungují srdeční síně a chlopně. Tento model jim pomůže zlepšit jejich anatomické znalosti a zlepšit jejich osobní, sociální a zdravotní rozvoj (PSHE).

Skvělý dárek pro školu i na doma 

Model srdce je nejen ideální pomůckou pro učitele základních škol, ale také skvělým dárkem pro domácí prostředí. Děti si to zamilují a přirozeně se naučí, jak tento důležitý orgán v lidském těle funguje. Praktický model lze navíc nalézt také v ordinaci praktického lékaře, kde slouží jako nástroj pro vysvětlení a vizualizaci krevního oběhu.

  • Rozvoj anatomických znalostí a rozvoj zdraví (PSHE)
  • Rozměry modelu cca 30cm x 22cm
  • Návod k použití v AJ
  • Pumpička
  • Věk:8+

A pokud by děti rády poznaly detailně i další části těla, můžete jim pořídit také modely ucha, kostru, modely torza těla (menší nebo větší) nebo model oka. Anebo model chrupu, ke kterému dostanou také kartáček na zuby a návod, jak správně zuby vyčistit.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: